אודות המכון

אודות 1

בהכח לשנות, הינו מכון בינתחומי ייחודי, שבו עובדים יחד ובשיתוף פעולה מלא, אנשי טיפול מתחום בריאות הנפש (פסיכיאטרים, פסיכולוגים, קרימינולוגים קליניים, טיפול רגשי, עו"סים, ומטפלים בהבעה ואומנות), מטפלים פרא-רפואיים (מנתחי התנהגות, קלינאיות תקשורת מרפאות בעיסוק), תזונאים קליניים, ומאמני כושר בעלי ראיה טיפולית. שיתוף פעולה זה מאפשר לנו לבנות את תכנית הטיפול והליווי המיטבית עבור המטופל.

אנו מאמינים בחשיבות שיתוף הפעולה אל מול הגורמים המשמעותיים בחייו של המטופל: משפחה, בית ספר, קהילה, וצוות המכון נמצא בקשר עם אותם גורמים על פי הצורך.

אנו מציעים מענים מגוונים וחדשניים למטופלים ולבני משפחותיהם, המתמודדים עם בעיות כגון, חרדה, דיכאון, הפרעות התנהגות, קשב וריכוז, קשיים חברתיים, משברי חיים, אובדן וטראומה. המענים כוללים:  אבחון והערכה, טיפול פרטני, קבוצתי ומשפחתי, ייעוץ תזונה ואימון גופני. 

המטפלים שלנו עובדים בגישות ממוקדות ומשלבים טיפול רגשי, CBT לילדים ומתבגרים, פסיכודרמה לילדים ומתבגרים, טיפול באומנות ועוד. חלק מהמודלים הטיפוליים שלנו המשתתים על עקרונות הפסיכולוגיה החיובית, משלבים כלים מעולם הספורט, התורמים בחיזוק תחושת העצמי, העצמה ובניית מנגנוני חוסן אצל המטופל.

הכח לשנות בשבילך

אנו  מאמינים בכך שאושרו ובריאותו של האדם כרוכים בד בבד ברווחתו הנפשית הגופנית והחברתית.

 מתוך תפיסה מערכתית זו ומתוך הבנה בצורך של המטופל ומשפחתו למצוא מקום נעים משפחתי ומכיל, אשר יוכל להתאים להם את המענה השלם מבחינה נפשית, גופנית וחברתית הקמנו את המכון לפסיכותרפיה הכח לשנות.

החזון :
הרעיון שבבסיס הגישה של הוא  לקיים עוד ממשנתו של הרמב”ם והפילוסופים של יוון העתיקה; האדם מורכב ומונע ממעגל של גוף נפש ורוח. אין  תנועה נפשית ללא גופנית, אין פסיכולוגיה ללא פיזיולוגיה, זוהי תרכובת שלא ניתנת להפרדה.

 לפעילות גופנית השפעה מכרעת על הדרך שבה אנו חושבים ומרגישים, ואילו לרווחה נפשית, השפעה מכרעת על בריאותנו הגופנית. 
אנו מזמינים אותך לפנות אלינו בכדי לבנות את המענה המתאים ביותר לך, לילדך ולמשפחתך.

אודות 2

הקליניקה

אודות 1

הצוות שלנו