נועה לויטל גיל אור

פסיכולוגית קלינית

שלום שמי נועה לויטל גיל אור ואני פסיכולוגית קלינית, בוגרת האוניברסיטה העברית, מתמחה בפסיכולוגיה קלינית ילדים ומבוגרים.
אני מטפלת בגישה הדינאמית ובגישה הקוגניטיבית התנהגותית בשילוב מיינדפולנס. אני מאמינה בהתאמת הגישה והכלים הטיפוליים לצרכיי המטופל המשתנים והמתהווים במהלך הטיפול, וכן בביסוס מרחב בטוח על מנת לאפשר למטופל כנות רגשית מירבית ומקום אמפטי בו יוכל לבטא את הצרכים והרצונות של העצמי האמיתי שלו. מכאן מתאפשרת צמיחה, מימוש עצמי ותחושת רווחה נפשית.
במבוגרים אני מטפלת במצבים של משברי חיים, פחדים חרדה , פוביה, דיכאון ובפרט דיכאון לאחר לידה, הורות, דימוי עצמי, יצירת קשרים אינטימיים חברתיים וזוגיים. טיפול פסיכולוגי מסייע לחשוף כאב נפשי אשר לעיתים אינו מודע וכן להסיר מחסומים מעכבים. דרך הטיפול מתפתחת היכולת להיות חופשי, גמיש ואותנטי בחיים עצמם.
בילדים אני מטפלת בקשיים רגשיים, חברתיים והתנהגותיים. הטיפול הפסיכולוגי מסייע בפורקן רגשי, בעיבוד רגשות מורכבים וסותרים וכן במציאת דרכים מיטיבות להתמודדות עם קשיים במציאות. אני מטפלת בהורים אשר ילדיהם מתמודדים עם קשיים רגשיים ומראים קשיים התנהגותיים ולימודיים. אני מתמחה בעבודה עם הורים לעתיד אשר מעוניינים לעשות עבודה רגשית טרום הכניסה להורות. בעידן שלנו יותר ויותר מדובר על המעבר החד מאדם אינדיבידואלי להורה. הורים טריים לרוב מוצפים ברגשות אושר לצד מתח, חרדה ותחושות של חוסר אונים. המעבר להורות מזמן אתגרים רגשיים מורכבים אותם חשוב לעבד במצבים מסוימים עוד טרום ההורות. הורים רבים לעתיד חוששים מיכולתם להתארגן ולהתמודד עם משימת ההורות. חששות מהסוג הזה הם לגיטימיים וכדאי לשתף ולהבין אותם לעומק בטיפול ולסייע במציאת פתרונות.