טיפול? לא תודה!

170213-30,4,292,1C3,258,1B8,0-170213942416-GettyImages-474858297הורים רבים למתבגרים החווים קשיים חברתיים ורגשיים, מתמודדים מול השאלה כיצד לשכנע את בנם או בתם ללכת לטיפול.
אז איך בכל זאת אפשר לגרום למתבגר לרצות בטיפול או לכל הפחות שלא יתנגד להגיע?

אם תשאלו את ילדכם, האם ירצה להתאמן עם מאמן בחדר כושר, סביר להניח שברוב המקרים, אותו מתבגר יסכים, יתלהב מהעניין וישאל ‘מתי אני מתחיל?.
אז מה הקשר בין אימון גופני בחדר כושר, לטיפול (רגשי, או/ו התנהגותי-קוגניטיבי), שאנו במכון מגדירים כ”חדר הכושר של הנפש? “.

אני מאמין, שאם תבדקו עם ילדכם מדוע הוא/היא מעוניין/ת ללכת להתאמן בחדר כושר תקבלו אחת או יותר מהתשובות הבאות: ‘לשמור על הבריאות, להתחזק, להרגיש יותר טוב עם עצמי,, לפרוק מתח, להיות עם החבר’ה, להיות יותר מקובל/ת ‘. אלו הן חלק מהסיבות ללכת לחדר הכושר, ומדוע ללכת ל”חדר הכושר של הנפש”? … מאותן סיבות בדיוק!

ב”חדר הכושר של הנפש” אנו משלבים עבודת, פיתוח חיזוק ושיפור מרכיבי כושר נפשי וגופני ונותנים מענה פרטני וקבוצתי לילדכם. בתוך הקבוצה הם פוגשים חברים בני גילם, אשר לומדיםם וחווים יחד איתם, כיצד הלכידות והכוח הקבוצתי, הופכים להעצמה ולכח אישי. בסופו של יום, תחושת המסוגלות והעצמה האישית והקבוצתית ,הם המעניקים לילדכם את הכח לשנות אתת מצבם הרגשי והחברתי, ובכך מאפשרים להם לחיות חיים מלאים יותר ומאושרים יותר.

אני מזמין אותך לצור אתנו קשר לתיאום פגישת היכרות